Michał Klaus nowym zawodnikiem naszego klubu. Cieszymy się, że tak doświadczony i bramkostrzelny zawodnik dołącza do naszej legijnej rodziny. Życzymy powodzenia Michałowi i niezliczonej ilości trafień z “eLką” na piersi.
Futsaliści Legii wygrali u siebie aż 7:3 z Clearexem Chorzów w 27. kolejce ekstraklasy, mimo że 2-krotnie przegrywali. To zwycięstwo sprawiło, że “Wojskowi” oddalili się od strefy spadkowej na 8 punktów i są o krok od utrzymania.
Legia wygrała u siebie 2:1 z Red Dragons Pniewy w 3. kolejce Futsal Ekstraklasy. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Michał Klaus i Fabinho. Dla stołecznego sezonu to trzeci mecz i zarazem drugie zwycięstwo w sezonie.