Terminarz/Wyniki

Kolejka 1 – 19-20 września
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – AZS UG Gdańsk
UMKS Zgierz – BestDrive Piła
TAF Toruń – Futbalo Białystok
Orlik Mosina – Futsal Oborniki
Victoria Sulejówek – Futsal Szczecin
Malwee Łódź – KS Gniezno
LZS Bojano – Legia Warszawa

Kolejka 2 – 26-27 września
AZS UG Gdańsk – Legia Warszawa
KS Gniezno – LZS Bojano
Futsal Szczecin – Malwee Łódź
Futsal Oborniki – Victoria Sulejówek
Futbalo Białystok – Orlik Mosina
BestDrive Piła – TAF Toruń
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – UMKS Zgierz

Kolejka 3 – 3-4 października
UMKS Zgierz – AZS UG Gdańsk
TAF Toruń – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Orlik Mosina – BestDrive Piła
Victoria Sulejówek – Futbalo Białystok
Malwee Łódź – Futsal Oborniki
LZS Bojano – Futsal Szczecin
Legia Warszawa – KS Gniezno

Kolejka 4 – 10-11 października
AZS UG Gdańsk – KS Gniezno
Futsal Szczecin – Legia Warszawa
Futsal Oborniki – LZS Bojano
Futbalo Białystok – Malwee Łódź
BestDrive Piła – Victoria Sulejówek
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Orlik Mosina
UMKS Zgierz – TAF Toruń

Kolejka 5 – 17-18 października
TAF Toruń – AZS UG Gdańsk
Orlik Mosina – UMKS Zgierz
Victoria Sulejówek – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Malwee Łódź – BestDrive Piła
LZS Bojano – Futbalo Białystok
Legia Warszawa – Futsal Oborniki
KS Gniezno – Futsal Szczecin

Kolejka 6 – 24-25 października
AZS UG Gdańsk – Futsal Szczecin
Futsal Oborniki – KS Gniezno
Futbalo Białystok – Legia Warszawa
BestDrive Piła – LZS Bojano
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Malwee Łódź
UMKS Zgierz – Victoria Sulejówek
TAF Toruń – Orlik Mosina

Kolejka 7 – 31 października
Orlik Mosina – AZS UG Gdańsk
Victoria Sulejówek – TAF Toruń
Malwee Łódź – UMKS Zgierz
LZS Bojano – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Legia Warszawa – BestDrive Piła
KS Gniezno – Futbalo Białystok
Futsal Szczecin – Futsal Oborniki

Kolejka 8 – 7-8 listopada
AZS UG Gdańsk – Futsal Oborniki
Futbalo Białystok – Futsal Szczecin
BestDrive Piła – KS Gniezno
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Legia Warszawa
UMKS Zgierz – LZS Bojano
TAF Toruń – Malwee Łódź
Orlik Mosina – Victoria Sulejówek

Kolejka 9 – 14-15 listopada
Victoria Sulejówek – AZS UG Gdańsk
Malwee Łódź – Orlik Mosina
LZS Bojano – TAF Toruń
Legia Warszawa – UMKS Zgierz
KS Gniezno – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Futsal Szczecin – BestDrive Piła
Futsal Oborniki – Futbalo Białystok

Kolejka 10 – 21-22 listopada
AZS UG Gdańsk – Futbalo Białystok
BestDrive Piła – Futsal Oborniki
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Futsal Szczecin
UMKS Zgierz – KS Gniezno
TAF Toruń – Legia Warszawa
Orlik Mosina – LZS Bojano
Victoria Sulejówek – Malwee Łódź

Kolejka 11 – 28-29 listopada
Malwee Łódź – AZS UG Gdańsk
LZS Bojano – Victoria Sulejówek
Legia Warszawa – Orlik Mosina
KS Gniezno – TAF Toruń
Futsal Szczecin – UMKS Zgierz
Futsal Oborniki – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Futbalo Białystok – BestDrive Piła

Kolejka 12 – 5-6 grudnia
AZS UG Gdańsk – BestDrive Piła
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Futbalo Białystok
UMKS Zgierz – Futsal Oborniki
TAF Toruń – Futsal Szczecin
Orlik Mosina – KS Gniezno
Victoria Sulejówek – Legia Warszawa
Malwee Łódź – LZS Bojano

Kolejka 13 – 12-13 grudnia
LZS Bojano – AZS UG Gdańsk
Legia Warszawa – Malwee Łódź
KS Gniezno – Victoria Sulejówek
Futsal Szczecin – Orlik Mosina
Futsal Oborniki – TAF Toruń
Futbalo Białystok – UMKS Zgierz
BestDrive Piła – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

Kolejka 14 – 19-20 grudnia
AZS UG Gdańsk – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
BestDrive Piła – UMKS Zgierz
Futbalo Białystok – TAF Toruń
Futsal Oborniki – Orlik Mosina
Futsal Szczecin – Victoria Sulejówek
KS Gniezno – Malwee Łódź
Legia Warszawa – LZS Bojano

Kolejka 15 – 9-10 stycznia
Legia Warszawa – AZS UG Gdańsk
LZS Bojano – KS Gniezno
Malwee Łódź – Futsal Szczecin
Victoria Sulejówek – Futsal Oborniki
Orlik Mosina – Futbalo Białystok
TAF Toruń – BestDrive Piła
UMKS Zgierz – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

Kolejka 16 – 16-17 stycznia
AZS UG Gdańsk – UMKS Zgierz
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – TAF Toruń
BestDrive Piła – Orlik Mosina
Futbalo Białystok – Victoria Sulejówek
Futsal Oborniki – Malwee Łódź
Futsal Szczecin – LZS Bojano
KS Gniezno – Legia Warszawa

Kolejka 17 – 30-31 stycznia
KS Gniezno – AZS UG Gdańsk
Legia Warszawa – Futsal Szczecin
LZS Bojano – Futsal Oborniki
Malwee Łódź – Futbalo Białystok
Victoria Sulejówek – BestDrive Piła
Orlik Mosina – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
TAF Toruń – UMKS Zgierz

Kolejka 18 – 6-7 lutego
AZS UG Gdańsk – TAF Toruń
UMKS Zgierz – Orlik Mosina
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Victoria Sulejówek
BestDrive Piła – Malwee Łódź
Futbalo Białystok – LZS Bojano
Futsal Oborniki – Legia Warszawa
Futsal Szczecin – KS Gniezno

Kolejka 19 – 13-14 lutego
Futsal Szczecin – AZS UG Gdańsk
KS Gniezno – Futsal Oborniki
Legia Warszawa – Futbalo Białystok
LZS Bojano – BestDrive Piła
Malwee Łódź – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Victoria Sulejówek – UMKS Zgierz
Orlik Mosina – TAF Toruń

Kolejka 20 – 23-24 stycznia
AZS UG Gdańsk – Orlik Mosina
TAF Toruń – Victoria Sulejówek
UMKS Zgierz – Malwee Łódź
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – LZS Bojano
BestDrive Piła – Legia Warszawa
Futbalo Białystok – KS Gniezno
Futsal Oborniki – Futsal Szczecin

Kolejka 21 – 6-7 marca
Futsal Oborniki – AZS UG Gdańsk
Futsal Szczecin – Futbalo Białystok
KS Gniezno – BestDrive Piła
Legia Warszawa – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
LZS Bojano – UMKS Zgierz
Malwee Łódź – TAF Toruń
Victoria Sulejówek – Orlik Mosina

Kolejka 22 – 13-14 marca
AZS UG Gdańsk – Victoria Sulejówek
Orlik Mosina – Malwee Łódź
TAF Toruń – LZS Bojano
UMKS Zgierz – Legia Warszawa
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – KS Gniezno
BestDrive Piła – Futsal Szczecin
Futbalo Białystok – Futsal Oborniki

Kolejka 23 – 20-21 marca
Futbalo Białystok – AZS UG Gdańsk
Futsal Oborniki – BestDrive Piła
Futsal Szczecin – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
KS Gniezno – UMKS Zgierz
Legia Warszawa – TAF Toruń
LZS Bojano – Orlik Mosina
Malwee Łódź – Victoria Sulejówek

Kolejka 24 – 27-28 marca
AZS UG Gdańsk – Malwee Łódź
Victoria Sulejówek – LZS Bojano
Orlik Mosina – Legia Warszawa
TAF Toruń – KS Gniezno
UMKS Zgierz – Futsal Szczecin
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – Futsal Oborniki
BestDrive Piła – Futbalo Białystok

Kolejka 25 – 10-11 kwietnia
BestDrive Piła – AZS UG Gdańsk
Futbalo Białystok – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Futsal Oborniki – UMKS Zgierz
Futsal Szczecin – TAF Toruń
KS Gniezno – Orlik Mosina
Legia Warszawa – Victoria Sulejówek
LZS Bojano – Malwee Łódź

Kolejka 26 – 17-18 kwietnia
AZS UG Gdańsk – LZS Bojano
Malwee Łódź – Legia Warszawa
Victoria Sulejówek – KS Gniezno
Orlik Mosina – Futsal Szczecin
TAF Toruń – Futsal Oborniki
UMKS Zgierz – Futbalo Białystok
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – BestDrive Piła

© 2020 by Legia Warszawa - Sekcja Futsal.
Wszelkie prawa zastrzeżone.