Aktualności

Komplet punktów z Toruniem

Legioniści wygrali u siebie 3:2 z FC Toruń w 27. kolejce Futsal Ekstraklasy. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Davidson Silva, Mykyta Storożuk i Rui Pinto. Dla stołecznego zespołu to drugie zwycięstwo z rzędu.

Więcej

Leszno rozbite przy Gładkiej

egioniści wygrali u siebie aż 6:2 z Futsalem Leszno w 26. kolejce Ekstraklasy. Trzy bramki w barwach “Wojskowych” zdobył Nuno Chuva, po golu strzelili Sergio Monteiro, Andre Luiz i Mykyta Storożuk.

Więcej

Metro Warszawskie gra razem z nami!

Szybkość. Nieszablonowość. Przyszłość. Rozwój. Cztery cechy mówiące wiele, a jednocześnie łączące naszą sekcję z Metrem Warszawskim, które dziś możemy oficjalnie przedstawić jako naszego nowego Partnera.

Więcej

W Chorzowie na remis

Legioniści zremisowali na wyjeździe 5:5 z Ruchem Chorzów (przedostatni zespół w tabeli) w 23. kolejce Futsal Ekstraklasy, mimo że prowadzili przez prawie cały mecz.

Więcej

Klasyk dla Legionistów

Legioniści wygrali u siebie 3:1 z Widzewem Łódź (22. kolejka Futsal Ekstraklasy), mimo że od 3. minuty przegrywali 0:1. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Sergio Monteiro, Michał Klaus i Rui Pinto.

Więcej

Podział punktów w Opolu

Legioniści zremisowali na wyjeździe 2:2 z Dremanem Opole Komprachcice w 21. kolejce Futsal Ekstraklasy, mimo że dwa razy wychodzili na prowadzenie, najpierw po golu Davidsona Silvy, potem po samobójczej bramce Sebastiana Szadurskiego.

Więcej

Lepszy Mistrz Polski

Futsaliści Legii przegrali u siebie 3:9 z obecnym mistrzem Polski, Constractem Lubawa, który niedawno występował w Lidze Mistrzów. Bramki w barwach “Wojskowych”, w 20. kolejce Ekstraklasy, zdobyli Michał Klaus, Davidson Silva i Adam Grzyb.

Więcej

Oświadczenie Legia Futsal

Pragniemy poinformować, że wczorajszy mecz Legia Futsal – Eurobus Przemyśl został odwołany z powodu nieprzewidzianej sytuacji losowej – niekorzystnych warunków atmosferycznych, które doprowadziły do zerwania elementu dachu obiektu, z którego na co dzień korzystamy.

Więcej

Remis z Sośnicą Gliwice

Futsaliści Legii zremisowali na wyjeździe 1:1 z Sośnicą Gliwice (ostatni zespół w tabeli) w 17. kolejce Ekstraklasy. Jedyną bramkę w barwach “Wojskowych” zdobył… bramkarz, Tomasz Warszawski.

Więcej

Przegrana na początek roku

Futsaliści Legii nieudanie weszli w 2024 rok. Warszawiacy przegrali na wyjeździe 2:5 z Red Dragons Pniewy w 16. kolejce Ekstraklasy. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Adam Grzyb i Michał Klaus.

Więcej

FIGENE ENERGIA w Klubie Biznesu!

Nasz 𝗞𝗹𝘂𝗯 𝗕𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝘂 𝗟𝗲𝗴𝗶𝗮 𝗙𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹 rośnie w siłę. Kolejnym Partnerem, który dołącza do naszej biznesowej społeczności jest firma 𝗙𝗜𝗚𝗘𝗡𝗘 𝗖𝗔𝗣𝗜𝗧𝗔𝗟 𝗦.𝗔.

Więcej

Trzy punkty z Jagiellonią

Legioniści wygrali u siebie aż 6:1 z Jagiellonią Białystok (14. kolejka Futsal Ekstraklasy), mimo że od 2. minuty przegrywali 0:1. Hat-tricka zdobył Rui Pinto, dwa gole strzelił Krzysztof Flis, a jednego Michał Klaus.

Więcej

Porażka w klasyku

Legioniści ulegli 3:6 Widzewowi Łódź w wyjazdowym klasyku 7. kolejki Futsal Ekstraklasy. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Maciej Pikiewicz, Andre Luiz i Davidson Silva. Dla stołecznej drużyny to trzecia porażka z rzędu.

Więcej

Bez porażki w nowym sezonie

Legia, która zaczęła sezon od domowych wygranych z Red Dragons Pniewy oraz Sośnicą Gliwice i wyjazdowego remisu z Eurobusem Przemyśl, zwyciężyła u siebie aż 6:2 We-Met Kamienica Królewska (beniaminek) w 4. kolejce Futsal Ekstraklasy.

Więcej

Druga wygrana przy Gładkiej

Legia zagrała drugi mecz i odniosła drugie zwycięstwo w sezonie 2023/2024. Stołeczna drużyna wygrała u siebie 3:2 z Sośnicą Gliwice w 2. kolejce Futsal Ekstraklasy. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Maciej Pikiewicz, Michał Klaus i Mykyta Storożuk.

Więcej

Wygrana na początek sezonu

Legia wygrała u siebie 3:1 z Red Dragons Pniewy w 1. kolejce Futsal Ekstraklasy i udanie zaczęła sezon 2023/2024. Bramki w barwach “Wojskowych” zdobyli Rui Pinto, Davidson Silva i Maciej Pikiewicz.

Więcej

Weekendowy turniej oficjalnie zakończony

𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 oficjalnie zakończony 🏆

Więcej

Wyniki spotkań pierwszego dnia turniejowej rywalizacji

Za nami pierwszy dzień zmagań w ramach 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨. Dużo emocji, sporo bramek i przede wszystkim fenomenalna postawa zawodników, którzy przystąpili do dzisiejszej rywalizacji.

Więcej

Ale Med gra razem z nami

ALE-MED gra razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Dzielnica Włochy i Osir Włochy grają razem z nami

Włochy (dzielnica m.st. Warszawy) oraz OSiR Włochy grają razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨.

Więcej

Airport Hotel Okęcie gra razem z nami

Airport Hotel Okęcie gra razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Lotto gra razem z nami

LOTTO. Radość wygrywania gra razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Fracht FWO Polska gra razem z nami

Fracht FWO Polska gra razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Polargos gra razem z nami!

Polargos gra razem z nami podczas 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Rozkład jazdy weekendowego turnieju

Pytacie, więc śpieszymy jak najszybciej z odpowiedzią 👌 Poniżej przedstawiamy terminarz nadchodzącego 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

Mazowsze gra razem z nami!

Czas przedstawić Partnerów nadchodzącego 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣𝐮 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐜𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐚 𝐅𝐮𝐭𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐮𝐩 𝐨 𝐏𝐮𝐜𝐡𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐥𝐤𝐚 𝐖𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐳𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 👏

Więcej

To będzie prawdziwe Święto Futsalu na Mazowszu.

Już w najbliższy weekend 19-20 sierpnia odbędzie się Turniej Pamięci Powstańców Warszawskich Legia Futsal Cup o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Sześć rywalizujących zespołów, dwa dni pełne futsalowych emocji, idealny przedsmak nowego sezonu FOGO Futsal Ekstraklasa, a wszystko to w Futsalowym Sercu Stolicy.

Więcej

Davidson Silva na dłużej w Legia Futsal

Davidson Silva (rocznik 1997) został ogłoszony futsalistą Legii 3 sierpnia 2022 roku. W minionym już sezonie Brazylijczyk zagrał 25 meczów w barwach “Wojskowych” w ekstraklasie, zdobył 19 bramek, dzięki czemu stał się najskuteczniejszym zawodnikiem stołecznego zespołu.

Więcej

Rui Pinto na dłużej w Legia Futsal

Rui Pinto (rocznik 2001) został ogłoszony futsalistą Legii 5 stycznia 2023 roku. W minionym już sezonie Portugalczyk zagrał 14 meczów w barwach “Wojskowych” w ekstraklasie, zdobył 11 bramek, dzięki czemu stał się trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem stołecznego zespołu. Do tego strzelił 2 gole w 1/32 finału Pucharu Polski.

Więcej

Andre Luiz na dłużej w Legia Futsal

Andre Luiz (rocznik 1997) został ogłoszony futsalistą Legii 1 sierpnia 2022 roku. W minionym już sezonie Brazylijczyk zagrał 26 meczów w barwach “Wojskowych” w ekstraklasie, zdobył 16 bramek, dzięki czemu został drugim najskuteczniejszym strzelcem stołecznego zespołu, dając kibicom sporo radości i satysfakcji.

Więcej

Maciej Pikiewicz zawodnikiem Legia Futsal

Maciej Pikiewicz nowym zawodnikiem naszego klubu. To kolejne ważne wzmocnienie w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Wierzymy, że doświadczenie i skuteczność, które prezentuje Maciej przyczyni się do sukcesów naszej sekcji. Witamy w legijnej rodzinie.

Więcej

Wygrana na koniec sezonu

Częsta zmiana prowadzenia, sporo goli i trafień. Futsaliści Legii, którzy w poprzednim tygodniu zapewnili sobie utrzymanie, wygrali na wyjeździe 5:4 z Jagiellonią Białystok w ostatnim meczu sezonu (30. kolejka ekstraklasy).

Więcej

Wygrana na wagę utrzymania

W ostatnim meczu przed własną publicznością w sezonie 2022/23 Legia Warszawa wygrała z zespołem Red Dragons Pniewy 4-2. Do przerwy gospodarze prowadzili 4-1. Ten wynik oznacza, że legioniści formalnie zapewnili sobie utrzymanie w Ekstraklasie.

Więcej

Ważne zwycięstwo przy Gładkiej

Futsaliści Legii wygrali u siebie aż 7:3 z Clearexem Chorzów w 27. kolejce ekstraklasy, mimo że 2-krotnie przegrywali. To zwycięstwo sprawiło, że “Wojskowi” oddalili się od strefy spadkowej na 8 punktów i są o krok od utrzymania.

Więcej

Wielki Finał Legia Futsal Kigds

Już w najbliższą sobotę osiem najlepszych zespołów eliminacyjnej rywalizacji rozpocznie walkę w turnieju finałowym. Sportowe emocje rozpoczną się już o godz. 09:00, a całe wydarzenie odbędzie się na dobrze znanym parkiecie OSiR Włochy.

Więcej

Ważna wygrana przy Gładkiej

Legioniści wygrali u siebie 5:2 z Red Devils Chojnice w 24. kolejce Futsal Ekstraklasy po hat-tricku Davidsona Silvy i dwóch bramkach Ruiego Pinto. Warszawiacy odnieśli niezwykle istotne zwycięstwo w kontekście utrzymania, dzięki czemu wydostali się ze strefy spadkowej!

Więcej

Lider “trochę” lepszy u siebie

Legioniści przegrali na wyjeździe 2:3 z Rekordem Bielsko-Biała (lider) w 23. kolejce Futsal Ekstraklasy, mimo że do 33. minuty prowadzili 2:0. Bramki w barwach “Wojskowych”, obie w pierwszej połowie, zdobyli Rui Pinto oraz Mariusz Milewski.

Więcej

III Turniej Eliminacyjny Legia Futsal Kids

Nie zwalniamy tempa. Już w najbliższą sobotę meldujemy się w Ciechanowie, gdzie od godz. 10:00 rozegramy III turniej eliminacyjny Legia Futsal Kids – Młodzieżowe Mistrzostwa w Futsalu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego ‼️

Więcej

Drugi turniej eliminacyjny Legia Futsal Kids

Po krótkiej przerwie wracamy do zmagań Legia Futsal Kids – Młodzieżowe Mistrzostwa w Futsalu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Już w najbliższą niedzielę meldujemy się w Nasielsku, gdzie od godz. 10:00 swoją rywalizację rozpocznie kolejnych osiem zespołów.

Więcej

Warszawskie derby wygrane

Legia ma za sobą pierwszy mecz pod okiem nowego trenera, Ołeksandra Kosenki. Debiut aktualnego selekcjonera reprezentacji Ukrainy w futsalu okazał się udany, gdyż “Wojskowi” wygrali na wyjeździe 2:1 w derbach stolicy z AZS-em UW Wilanów w 21. kolejce ekstraklasy i awansowali na przedostatnie miejsce w tabeli.

Więcej

Druga wyjazdowa wygrana w sezonie

W meczu 14. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Red Dragons Pniewy 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po kuriozalnej bramce Andre Luiza. 18 grudnia o godzinie 19:00 w ostatnim tegorocznym spotkaniu Legia podejmie Słoneczny Stok Białystok.

Więcej

Wicelider mocniejszy przy Gładkiej

Futsaliści Legii przegrali u siebie 3:5 z Constractem Lubawa (wicelider) w 13. kolejce ekstraklasy, mimo że do 28. minuty prowadzili 2:0 po bramkach Mariusza Milewskiego i Adama Grzyba. Trzeciego gola w barwach “Wojskowych” strzelił Davidson Silva (rzut karny). Warszawiacy wciąż zajmują ostatnie, 15. miejsce w tabeli ligowej (5 punktów; 1 zwycięstwo, 2 remisy, 9 porażek).

Więcej

Ekstraklasowe przełamanie w Chorzowie

Futsaliści Legii doczekali się pierwszego zwycięstwa w sezonie. Warszawiacy wygrali na wyjeździe 5:3 z Clearexem Chorzów w 12. kolejce ekstraklasy. Po dwie bramki zdobyli Paweł Tarnowski i Michał Knajdrowski, a jednego gola strzelił Radosław Marcinkowski.

Więcej

Opole niekorzystne dla naszej sekcji

W meczu 11. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Dremanem Opole Komprachcice 3-6. Do przerwy legioniści przegrywali 0-4. Oznacza to, że stołeczny zespół nadal pozostaje bez zwycięstwa i z zaledwie dwoma punktami na swoim koncie zamyka tabelę. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 26 listopada o godzinie 19, a ich przeciwnikiem będzie Clearex Chorzów.

Więcej

Dobra postawa ponownie nie wystarczyła

W meczu 10. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała na własnym boisku z zespołem Futsal Leszno 4-5. Do przerwy legioniści przegrywali 2-3. Po czwartej porażce z rzędu i bez zwycięstwa w tym sezonie, nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie odbędzie się 20 listopada o godzinie 18:00. Stołeczny zespół zmierzy się wówczas na wyjeździe z Dremanem Opole Komprachcice.

Więcej

Wyjazdowa porażka w Chojnicach

W meczu 9. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z zespołem Red Devils Chojnice 1-4. Do przerwy był remis 1-1. Po tej kolejce legioniści spadli na ostatnie miejsce w tabeli i po 8 meczach mają na swoim koncie zaledwie 2 punkty, co jest katastrofalnym wynikiem. Kolejny mecz stołeczny zespół rozegra 12 listopada o godzinie 20:00, a jego przeciwnikiem będzie Futsal Leszno.

Więcej

Derby Warszawy na remis

Futsaliści Legii zremisowali w derbach Warszawy 3:3 z AZS-em UW Wilanów w 6. kolejce ekstraklasy, mimo że 3-krotnie obejmowali prowadzenie, w tym ostatnie na 10 sekund przed końcem meczu. Dwie bramki w barwach “Wojskowych” zdobył Michał Knajdrowski, a jednego gola strzelił Davidson Silva.

Więcej

Pierwsze punkty w nowym sezonie

W meczu 5. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała 2-2 na wyjeździe z zespołem AZS UŚ Katowice. Legioniści objęli prowadzenie już w drugiej minucie za sprawą Adama Grzyba i taki rezultat utrzymał się do przerwy.

Więcej

Mistrz Polski silniejszy w Stolicy

Legioniści przegrali u siebie 1:3 z mistrzem Polski, Piastem Gliwice, w 4. kolejce Futsal Ekstraklasy. Jedyną bramkę w barwach “Wojskowych” zdobył Krzysztof Jarosz. Dla stołecznego zespołu to 3. mecz o stawkę w sezonie 2022/23 i zarazem 3. porażka.

Więcej

Kolejny sezon razem z Fracht FWO Polska

Jest nam niezmiernie milo poinformować o dalszej kontynuacji współpracy z naszym wieloletnim Partnerem, firmą Fracht FWO Polska. To dla nas ogromne wyróżnienie, kiedy wśród współpracujących z nami firm posiadamy Partnera, który związany jest z naszą sekcją od początku jej powstania.

Więcej

Przegrane Derby Warszawy

W meczu 29. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała w derbowym meczu z AZS UW Wilanów 0-6. Do przerwy legioniści przegrywali 0-4. Przez całe spotkanie “Wojskowych” wspierała dopingiem grupa kibiców.

Więcej

FC Toruń lepszy w starciu 27. kolejki

W meczu 27. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała 3-5 na wyjeździe z FC Toruń. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a w 12. minucie w kilkanaście sekund zanotowali kolejne dwa trafienia i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0.

Więcej

Cenna wygrana z Red Dragons Pniewy

W meczu 24. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała u siebie z Red Dragons Pniewy 3-2. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie w 5. minucie, a cztery minuty później pięknym strzałem z rzutu wolnego podwyższyli na 2-0.

Więcej

Mecz kontrolny dla Reprezentacji Polski Futsalu

Dzisiejszy mecz kontrolny przeciwko Reprezentacji Polski Futsalu zakończył się wygraną naszej kadry narodowej wynikiem 7:0. Serdecznie gratulacje dla naszego bramkarza – Tomka Warszawskiego, który zanotował swój pierwszy debiut w seniorskiej bramce Biało-Czerwonych.

Więcej

Za nami Wielki Finał Legia Futsal Kids

Za nami Wielki Finał Turnieju LEGIA FUTSAL KIDS o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z turniejów eliminacyjnych, które zostały rozegrane w Płońsku, Staroźrebach, Węgrowie oraz Warszawie.

Więcej

Ostatni turniej eliminacyjny Legia Kids Futsal

Przed nami ostatni 𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗘𝗹𝗶𝗺𝗶𝗻𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆 🏆 𝗟𝗘𝗚𝗜𝗔 𝗙𝗨𝗧𝗦𝗔𝗟 𝗞𝗜𝗗𝗦 o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 🏆 Tym razem zmagania odbędą się w dobrze nam wszystkim znanym miejscu, czyli na parkiecie OSiR Włochy 👌 Zaczynamy już o godz. 10:00 w 𝗙𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹𝗼𝘄𝘆𝗺 𝗦𝗲𝗿𝗰𝘂 𝗦𝘁𝗼𝗹𝗶𝗰𝘆 ⤵️

Więcej

Pierwsza porażka domowa w tym roku

W rozegranym awansem meczu 21. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała z trzecim w tabeli Constractem Lubawa 3-6. Do przerwy legioniści prowadzili 3-2. Kolejne spotkanie odbędzie się 5 marca, a przeciwnikiem Legii będzie AZS UG Gdańsk.

Więcej

Domowa wygrana z Górnikiem Polkowice

W meczu 18. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Górnikiem Polkowice 4-2. Pierwszą bramkę dla Legii zdobył w 10. minucie Michał Knajdrowski. Niecałe cztery minuty później do wyrównania doprowadził Michał Bartnicki i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Więcej

Akademia LEGIA FUTSAL KIDS – III Turniej Eliminacyjny

Za nami półmetek zmagań w ramach 🏆 𝗟𝗘𝗚𝗜𝗔 𝗙𝗨𝗧𝗦𝗔𝗟 𝗞𝗜𝗗𝗦 o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 🏆 Już w najbliższą niedzielę przenosimy się do hali w Węgrowie, gdzie od godz. 09:00 odbędzie się 𝗜𝗜𝗜 𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗘𝗹𝗶𝗺𝗶𝗻𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆 ⤵️

Więcej

Koniec przygody w Pucharze Polski Futsalu

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski futsaliści Legii Warszawa przegrali po rzutach karnych na wyjeździe z zespołem AZS UG Gdańsk. Po regulaminowym czasie gry widniał wynik 2-2, po dogrywce 3-3. Spotkanie dostarczyło bardzo wielu emocji. Do kolejnej rundy awansowali jednak gospodarze. Spotkania 1/4 finału odbędą się 9 marca.

Więcej

LEGIA FUTSAL KIDS – II Turniej Eliminacyjny

Za nami pierwsze zmagania w ramach turnieju 🏆 𝗟𝗘𝗚𝗜𝗔 𝗙𝗨𝗧𝗦𝗔𝗟 𝗞𝗜𝗗𝗦 o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 🏆 Już w najbliższą niedzielę przenosimy się do Hali Widowiskowo-sportowej w Staroźrebach, gdzie od godz. 10:00 odbędzie się 𝗜𝗜 𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗘𝗹𝗶𝗺𝗶𝗻𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆 naszego projektu dla chłopców z roczników 2010-2011 ‼️ ⤵️

Więcej

LEGIA FUTSAL KIDS

W lutym czeka nas szczególne wydarzenie, ponieważ rozegramy pierwszy z czterech orgaznizowanych przez nas turniejów eliminacyjnych LEGIA FUTSAL KIDS – Pierwsze Młodzieżowe Mistrzostwa w Futsalu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego dla chłopców z roczników 2010-2011 ‼️

Więcej

Pierwsze Ekstraklasowe Derby Warszawy za nami

Derby Warszawy dostarczyły sporo emocji. Po ośmiu minutach rywale prowadzili już 2:0 za sprawą Radosława Marcinkowskiego i Michała Klausa. Chwilę później Mateusz Olczak strzelił gola kontaktowego dla Legii, ale AZS UW dość szybko odskoczył, dzięki kolejnemu trafieniu Klausa.

Więcej

Cenny remis przy Gładkiej naszego zespołu

Do meczu z FC Toruń nasz zespół przystąpił w mocno osłabionym składzie, co związane jest z licznymi urazami. Mimo tych przeciwności, legioniści byli bliscy wywalczenia kompletu punktów, choć biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania, remis należy uznać za dobry rezultat.

Więcej

Z obozu rywala – KS Constract Lubawa!

Po wyjazdowym spotkaniu z mistrzem Polski, tym razem nasz zespół czeka równie trudne zadanie – walka na parkiecie wicemistrza kraju. Construct Lubawa to jednocześnie zespół, który w obecnych rozgrywkach wygrał wszystkie mecze na własnym parkiecie, a w pięciu spotkaniach tylko raz stracił punkty.

Więcej

Z obozu rywala – Rekord Bielsko-Biała!

Futsaliści Legii doskonale zaczęli sezon 2021/22, w którym występują jako beniaminek. Legioniści w najbliższy wtorek zmierzą się z inną niepokonaną dotąd drużyną – aktualnym mistrzem kraju, który będzie zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem Legii w naszej dość krótkiej jak na razie przygodzie ze STATSCORE Futsal Ekstraklasą.

Więcej

BE IN IT dołącza do projektu KLUB 100

Do grona partnerów oraz osób wspierających legijny futsal w ramach projektu KLUB 100 dołącza firma 𝐁𝐄 𝐈𝐍 𝐈𝐓 – 𝐈𝐓 𝐫𝐞𝐜𝐫𝐮𝐢𝐭𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐟𝐫𝐞𝐞𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞, która realizuje działania w ramach konsultingu rekrutacji IT, rekrutacji end-to-end oraz konsultingu kandydatów IT.

Więcej

Gruby Josek Partnerem Legia Futsal

Mamy przyjemność ogłosić, że od dłuższego czasu współpracujemy z warszawską restauracją Gruby Josek – klawe miejsce dla ferajny. Przy okazji meczów wyjazdowych otrzymujemy od nich pełnowartościowe posiłki, dzięki którym mamy moc walczyć o komplet punktów.

Więcej

Wywalczony awans do Ekstraklasy!

Przed rozpoczęciem spotkania z zespołem GI Malepszy Futsal Leszno Mazowiecki Związek Piłki Nożnej reprezentowany przez Prezesa Sławomira Pietrzyka oraz Wiceprezesa Artura Kolatora wręczył naszej drużynie puchar za wywalczony w poprzednim sezonie awans do STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Więcej

TS Patrol nowym Partnerem Legia Futsal

Od nowego sezonu o odpowiednie bezpieczeństwo naszych spotkań zadba TS Patrol. Cieszymy się, że do grona naszych Partnerów dołącza firma, którą cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług, a jej główną dewizą jest wartość, którą stanowią ludzie.

Więcej

Z OBOZU RYWALA – TAF TORUŃ

W niedzielę zespół Legii podejmować będzie na własnym parkiecie drużynę TAF-u Toruń i zrobi wszystko, aby utrzymać prowadzenie w tabeli I ligi, które udało się nam wywalczyć dzięki wygranej w Zgierzu.

Więcej

Legia 4-0 KS Futsal Oborniki

Pozycja lidera utrzymana Za naszą drużyną bardzo ciężkie spotkanie z bardzo doświadczoną zespołem z Obornik. Warszawiacy zwyciężyli 4 – 0 z KS Futsal Oborniki. Pomimo czterech zdobytych bramek spotkanie nie należało do łatwych.

Więcej

Z obozu rywala: KS Futsal Oborniki

Czy legioniści podtrzymają dobrą passę ? Przekonamy się już w niedzielę, gdy podopieczni Pawła Juchniewicza przy ulicy Gładkiej 18 zmierzą się z KS Futsal Oborniki. Jest to zespół o bardzo dużym doświadczeniu na zapleczu Ekstraklasy i który jest stawiany w roli jednego z kandydatów do awansu.

Więcej

Futsal Szczecin 0-2 Legia

W miniony weekend zagraliśmy w Szczecinie, gdzie zmierzyliśmy się z Futsal Szczecin. Wynik już w 35. sekundzie otworzył Michał Zalewski, który z bliskiej odległości pokonał golkipera szczecinian. Następnie spotkanie było bardzo wyrównane.

Więcej

AZS UG Gdańsk 2-6 Legia

W sobotę 6-2 nasza drużyna zwyciężyła na bardzo trudnym terenie z faworytem naszej ligi AZS-em UG Gdańsk. Spotkanie od pierwszych minut było bardzo emocjonujące, obie strony starały się otworzyć wynik tego widowiska.

Więcej

Z obozu rywala: AZS UG Gdańsk

W sobotę o godzinie 16 ponownie rozegramy mecz na pomorzu, jednak tym razem naszym rywalem będzie drużyna z Gdańska. Zmierzymy się AZS-em UG Gdańsk, czyli drużyną stawianą w roli faworyta grupy północnej 1. ligi futsalu.

Więcej

Legia to wielka marka

Nowym zawodnikiem futsalowej Legii został 29-letni Konrad Rusiecki, mający na swoim koncie występy w III-ligowych klubach w piłce 11-osobowej. Ostatnio reprezentował barwy Mrągovii Mrągowo.

Więcej

LEGIA FUTSAL BIZNES CUP

Razem z Legia Biznes Cup tworzymy nowy format rozgrywek. Pragniemy serdecznie zaprosić Was do udziału w profesjonalnej lidze futsalu zrzeszającej firmy biznesowe oraz drużyny indywidualne. Każdy z Was może zagrać z Legią.

Więcej

Puchar jest Nasz!

Za nami finałowy turniej Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckim. Wiedzieliśmy, że ten turniej będzie dla nas dużym testem i pokaże, na jakim jesteśmy obecnie etapie budowania naszej drużyny.

Więcej

Wygrywamy HM TRANS CUP!

W weekend mieliśmy okazję zagrać w Mikołajkowym Turnieju Piłkarski naszego partnera technicznego HMtrans.pl. Dwa dni zmagań, 10 rozegranych spotkań i zwycięstwo naszej drużyny w całym turnieju.

Więcej

Klub 100 coraz większy…

Raz na jakiś czas znajdzie się jeden, ale bardzo ciekawy pomysł, który warto zrealizować. Bo nigdy nie wiadomo kiedy wpadnie nam podobna myśl i nie wiadomo co z nią zrobimy. Taki pomysłem, który z powodzeniem realizujemy jest nasz Klub 100 Legia Futsal.

Więcej

Kancelaria AMK partnerem technicznym klubu

Nasz klub ciągle się rozwija i staramy się zabezpieczać każdy element naszej działalności. Wiemy, że bez zbudowania profesjonalnych podstaw na początku, nie ma co myśleć o ambitnych celach i planach – taką zasadę wyznajemy. Dlatego miło więc nam poinformować, że nowym partnerem naszej sekcji została Kancelaria AMK Sp. z o.o.

Więcej

Prodbet w Klubie 100

Inicjatywa Klubu 100 Legii Futsal wciąż się poszerza! Dzisiaj chcemy gorąco powitać firmę Prodbet, która swoim wsparciem zdecydowała się wesprzeć rozwój naszej sekcji.

Więcej

Wygrywamy turniej w Nowinach!

Turniej w którym wzięło udział czterech przedstawicieli 1. Polska Liga Futsalu oraz nasza drużyna – przedstawiciel 2. Ligi Futsalu MZPN kończy się naszą wygraną. Nie daliśmy szans naszym przeciwnikom, ponieważ w turnieju zaliczamy komplet zwycięstw.