Klub Przyjaciół

Dołącz do Klubu Naszych Przyjaciół

Klub Przyjaciół naszej sekcji powstał aby skupiać ludzi, dla których Legia Warszawa jest ważną częściach ich życia.

Legia to Legia – Legia To Ludzie, to hasło, które jest z Naszą Sekcją od samego początku jej istnienia.

Legia to Legia – to dla nas ludzie, duma, oddanie i walka o marzenia. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować  barwy Legii Warszawa.

Naszym celem jest tworzenie silnego legijnego futsalu. Budowa sekcji, która z czasem stanie się najlepsza drużyną futsalową w Polsce, dla której ważne będzie zawsze godne reprezentowanie barw naszego klubu i gra o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Chcemy być najlepsi. Ty też może być częścią naszej sekcji i dołożyć swoją cegiełkę do jej rozwoju.

Budujmy razem Legijny Futsal!

Jako Przyjaciel Legii Warszawa Futsal otrzymasz od Nas:

  • Wiadomości Sekcji, czyli newsletter z najciekawszymi wydarzenia z życia naszej sekcji. Będziesz na bieżąco z tym, jak Twoja pomoc przekłada się na nasz rozwój.
  • Kod zniżkowy 65 % na bilety  na wszystkie spotkania  rozgrywane przez naszą drużynę w roli gospodarza
  • Wsparcie pracownika sekcji, który chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące wsparcia naszej sekcji.
  • Zaproszenie na zakończenie sezonu, na którym będziesz miał okazję poznać bliżej zawodników naszej sekcji.

Obecnie ,,Klub Przyjaciół’’ skupia blisko 150 aktywnych osób i ku naszej radości liczba ta ciągle rośnie, Ty też możesz dołączyć do tego grona i budowa razem z nami naszą sekcję

#LEGIATOLEGIA – LEGIA TO LUDZIE

Jak dołączyć do Klubu Przyjaciół Legii Futsal?

Wystarczy, że wybierzesz stałą kwotę, którą co miesiąc zdecydujesz się przeznaczyć na cele sekcji. Pieniądze będą przelewane na konto naszego stowarzyszenia dzięki „Poleceniu Zapłaty” z Twojego konta bankowego.

Do wyboru są 4 progi wpłat: 25 ZŁ  /  35 ZŁ  /  50 ZŁ  /  Inna (określona przez Ciebie)

Jak zlecić „Polecenie Zapłaty/Zlecenie Stałe”? 

Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz zgłoszeniowy (pobierz formularz) i przesłać pod adres emailem klubprzyjaciol@legiafutsal.com, a następnie ustawić na swoim koncie polecenie zapłaty/zlecenie stałe (nazwa uzależniona jest od posiadanego rachunku bankowego klubowicza)  na wybraną sumę oraz datę. W każdej chwili możesz zawiesić realizację polecenia zapłaty dzwoniąc do nas na numer +48 793 098 861 lub pisząc na adres klubprzyjaciol@legiafutsal.com. Jest to bardzo wygodna forma, gdyż w każdej chwili będziesz mógł/mogła wznowić pomoc sekcji bez zbędnych formalności.