W meczu 8. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Clearexem Chorzów 6-2. Do przerwy legioniści prowadzili 3-0. Kolejne spotkanie rozegrają 4 listopada o godz. 19, a ich przeciwnikiem będzie AZS UW Wilanów.

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do Legii. W 11. minucie bramkę na 1-0 zdobył Michał Klaus. 2 minuty później po dobrze przeprowadzonej kontrze wynik podwyższył Rui Pinto. Przed przerwą legioniści zdobyli jeszcze jedną bramkę, a jej zdobywcą był Andre Luiz.

W 22. minucie trafienie dla zespołu gości zanotował Sebastian Brocki, który dobił odbitą przez Tomasza Warszawskiego piłkę. Wkrótce urazu doznał Maciej Pikiewicz. Sytuacja wyglądała poważnie, a legionista opuścił boisko z płaczem i na noszach. W 29. minucie Michał Klaus ponownie wpisał się na listę strzelców. Dosłownie chwilę później ten wyczyn powtórzył Andre Luiz. Minęło kilka sekund, a powinna paść kolejna bramka, jednak tym razem piłka tylko obiła słupek. W 33. minucie było już 6-1, a zdobywcą bramki był Mariusz Milewski. 2 minuty później bezpośrednio z rzutu wolnego gola strzelił Sebastian Brocki.