Po zaciętym pojedynku niestety ale przegrywamy u siebie 2:3 z zespołem FIT Morning Futsal Brzeg w ramach 8. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Pod koniec pierwszej połowy rywale jako pierwsi, za sprawą Jana Rojka, trafili do naszej siatki. Dziewięć minut po zmianie stron za sprawą Mateusza Olczaka udało się doprowadzić do wyrównania. Parę chwil później, po bramce Łukasza Krupnika, było już 2:1 dla naszej sekcji. Przeciwnicy jednak szybko odpowiedzieli i wyrównali.

W 37. minucie ponownie mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale golkiper gości obronił strzał Mariusza Milewskiego z przedłużonego rzutu karnego. Wynik, w końcówce rywalizacji, ustalili przyjezdni.

Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie Red Dragons Pniewy. Wyjazdowe spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 6 listopada, o godz. 16:00.

Pełna fotorelacja z sobotniego spotkania dostępna jest na naszym oficjalnym profilu Legia Futsal