Za nami ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Wczoraj na hali przy ul. Banacha 2A zagraliśmy z młodymi chłopcami z Drukarz Warszawa.

Od początku spotkania prowadziliśmy grę i nasza przewaga była widoczna, ale niestety nie potrafiliśmy jej przypieczętować bramką. Chłopcy z Drukarza bardzo mądrze grali w obronie i dopiero po 13 minutach gry udało nam się zdobyć pierwszą bramkę. Do przerwy zdobyliśmy jeszcze 3 bramki i do szatni schodzimy na przerwę, prowadząc 4-0.

Druga połowa miała bardzo podobny przebieg i podobnie jak w pierwszej połowie zdobyliśmy 4 bramki, nie tracąc żadnej. Spotkanie kończy się naszą wysoką wygraną, która cieszy, mimo że nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Brakowało nam trochę świeżości i dynamiki, ale w końcu klasę drużyny poznaje się po tym, że nawet jeśli gra nie idzie najlepiej, to potrafi wygrać spotkanie ?

Skład Legia Warszawa Futsal:
Bramkarze: Mateusz Łysik nr 95, Adam Świątkowski nr 88.
Zawodnicy z pola: Mariusz Milewski nr 81 (kpt), Krzysztof Jarosz nr 14, Dominik Skorża nr 4, Bartłomiej Świniarski nr 11, Tomasz Doliński nr 6, Kamil Wąchocki nr 22, Adam Grzyb nr 19, Kamil Hernik nr 23, Mateusz Gliński nr 8 Paweł Tarnowski nr 9.

Bramki dla Legii strzelali:
Mateusz Gliński ⚽️⚽️⚽️
Kamil Hernik ⚽️⚽️
Adam Grzyb ⚽️
Pawel Tarnowski ⚽️
Tomasz Doliński ⚽️

Już dzisiaj zapraszamy na nasze kolejne spotkanie. 06.01.2020 o godz. 13:00 na ul. Gładkiej 18 Osir Włochy zagramy o awans do 1/16 Pucharu Polski z pierwszoligowcem Futsal Victoria Sulejówek.