Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy współpracę z Klubem Sportowym Zdrowie Garwolin. Obu stronom zależy na rozwoju i promowaniu futsalu. Dodatkowo będziemy prowadzić międzyklubową wymianę zawodników, co z pewnością będzie dużym atutem w zmaganiach ligowych. Nie zabraknie również pomocy przy organizacji meczów, treningów piłkarskich oraz wszelkiego rodzaju imprez sportowych. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie bardzo owocna!

Kilka słów od prezesa Legii Warszawa Emila Krysińskiego:

Dzisiaj nadszedł czasu alby to sformalizować prawnie naszą współpracę. Założeniem naszej sekcji od samego początku jej istnienia było, aby oprócz budowy naszej sekcji promować futsal na Mazowszu i aktywnie działać na rzecz jego rozwoju. Chcemy, aby futsal zyskiwał na popularności, aby zawodnicy grający w mniejszych klubach mogli mieć możliwość zagrać w przyszłości w naszych barwach. Wierzymy, że podpisanie dzisiejszej umowy jest dopiero początkiem nawiązywania współpracy z innymi klubami, które chcą rozwijać futsal na Mazowszu. Niech futsal na Mazowszu rośnie w siłę.

Kilka słów od wiceprezes Zdrowia – Piotr Kapica.

Współpraca z takim klubem, jak Legia Warszawa, to wielkie wyróżnienie, prestiż oraz ogromna szansa dla zawodników z małego klubu. Dla wielu zagranie z eLką na piersi, to spełnienie marzeń. Nie chodzi tutaj oto, że to futsal, a nie piłka trawiasta. Dlaczego? Bo Legia, to Legia – ikona polskiej piłki klubowej. Dokładając, jako Zdrowie Garwolin, cegiełkę w rozwój i sukcesy sekcji futsalowej Legii Warszawa stajemy się jej częścią. Dziękujemy że możemy uczestniczyć w tej historii. Film się zaczął. Scenariusz jest nieznany, ale wiemy, że Zdrowie Garwolin również ma tam swoją rolę do odegrania. Niech Legia, Zdrowie i futsal na Mazowszu rośnie w siłę.