Za nami Wielki Finał Turnieju LEGIA FUTSAL KIDS o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z turniejów eliminacyjnych, które zostały rozegrane w Płońsku, Staroźrebach, Węgrowie oraz Warszawie.

W turniejach eliminacyjnych zagrało w sumie 32 drużyny i aż 460 młodych zawodników i zawodniczek. Turniej finałowy został rozegrany w domu naszej sekcji OSiR Włochy, który był współorganizatorem turnieju.
Wszystkie spotkania były na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało pięknych bramek oraz wspaniałych Interwencji bramkarskich. Turniejowi towarzyszył gorący doping, który stworzyli rodzice młodych zawodników.

Zwycięzcą naszego turnieju została drużyna AP Sokołów Podlaski, która w finale pokonała 3-0 Stoczniowiec Płock . W meczu o 3 miejsce wygrała Mławianka Mława z Warszawska Akademia Futbolu 4-1. Pierwsze trzy drużyny turnieju zostały obdarowane voucherami finansowymi na sprzęt sportowy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. To było wielkie święto młodzieżowego futsalu na Mazowszu. Już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie na przyszłoroczną edycję naszego turnieju.

Partnerzy wydarzenia:

➡️ Polargos
➡️ OSiR Włochy
➡️ Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
➡️ Włochy (dzielnica m.st. Warszawy)
➡️ GrajzKrystianem
➡️ Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

Wydarzenie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego ✅