Legia Warszawa przegrała na wyjeździe aż 0:8 z Rekordem Bielsko-Biała (obecny mistrz Polski) w 22. kolejce Futsal Ekstraklasy. W najbliższą niedzielę, 23 lutego (godz. 18:00), stołeczna drużyna podejmie Gwiazdę Ruda Śląska.
Henri Alamikkotervo został nowym zawodnikiem Legii Futsal! 24-letni reprezentant Finlandii dołączył do naszego zespołu z rodzimego Akaa Futsal, obecnego mistrza kraju.