W weekend mieliśmy okazję zagrać w Mikołajkowym Turnieju Piłkarski naszego partnera technicznego HM TRANS. Dwa dni zmagań, 10 rozegranych spotkań i zwycięstwo naszej drużyny w całym turnieju.

W pierwszy dniu turnieju rozegraliśmy 5 spotkań i obiektywnie nie był to nasz najlepszy dzień. Mimo to po trzech wygranych i dwóch porażkach wyszliśmy z grupy z 2 miejsca do fazy finałowej, która czekała nas w niedzielę. W głowach mieliśmy jedną myśli – zrobić wszystko, żeby zaprezentować się lepiej niż w sobotę.

fot. Szymon Kirczuk (kirczuk.pl)
fot. Szymon Kirczuk (kirczuk.pl)

W fazie finałowej przystąpiliśmy z postanowieniem zaprezentowania dużo lepszej gry i ten cel udało się osiągnąć. Wszystkie spotkania, które dziś rozegraliśmy w fazie finałowej w pełni są pod naszą kontrolą. Prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy dużo widowiskowych akcji i po 4 wygranych i remisie w ostatnim spotkaniu, ostatecznie wygrywamy turniej, zdobywając przy tym 19 bramek, a tracąc tylko 3.

fot. Szymon Kirczuk (kirczuk.pl)
fot. Szymon Kirczuk (kirczuk.pl)

Bardzo dziękujemy firmie HMtrans.pl za zaproszenie i gratulujemy organizacji fajnego turnieju, w którym kilka drużyn prezentowało wysoki poziom. Brawo???
Do zobaczenia za rok.