Grzegorz Och w sezonie 2020/2021 będzie reprezentował barwy naszej sekcji. Grzegorz Och w swojej futsalowej karierze związany był głównie z warszawskim Uniwersytetem. Występowała również w drużynie Grembacha Zgierz oraz zespole Gatty Zduńska Wola, z którą zdobył wicemistrzostwo Polski w 2018 roku. W swoim dorobku ma również występy w reprezentacji Polski w futsalu oraz piłce nożnej 6 osobowej.

Witamy serdecznie w sekcji futsalu warszawskiej Legii. Prosimy przedstaw się i powiedz coś więcej o swojej dotychczasowej karierze naszym kibicom.

Witam serdecznie,
Nazywam się Grzegorz Och swoją przygodę z futsalem rozpocząłem w 2008 roku, kiedy to AZS Uniwersytet Warszawski występował na szczeblu Ekstraklasy futsalu w Polsce.  Od tamtej pory rozegrałem łącznie około 150 spotkań na poziomie ekstraklasy oraz 1 ligi futsalu, strzelając w nich 58 bramek. W swojej futsalowej przygodzie związany byłem głównie z warszawskim Uniwersytetem.  Natomiast występowałem również w drużynie Grembacha Zgierz oraz zespole Gatty Zduńska Wola, z którą celebrowałem wicemistrzostwo Polski w 2018 roku. Ponadto mam nadzieję, że swoim doświadczeniem i postawą będę wartością dodaną dla zespołu i zaskarbię sobie sympatię wspierających zespół kibiców.

Dlaczego Legia?

Podchodzę  do projektu   z ogromnym szacunkiem, Legia to Legia. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich i będzie to ogromny zaszczyt reprezentować jego barwy na arenie ogólnopolskiej – na dzień dzisiejszy na szczeblu pierwszej ligi futsalu.  Mam natomiast nadzieję, że w perspektywie czasu zawitamy na „salony” ekstraklasy futsalu, walcząc tam o najwyższe cele. 

Jakie masz plany i oczekiwania w stosunku do Legii ?

Legia zdecydowanie będzie moim ostatnim przystankiem w przygodzie z futsalem, z którą życzyłbym sobie i całemu sztabowi trenerskiemu Mistrzostwa Polski w futsalu. Mam nadzieję, że uda nam się zbudować mocny ośrodek futsalowy na Mazowszu i zrealizować cele sportowe, o których wspomniałem. Warszawa ma ogromny potencjał i utworzenie sekcji futsalu uważam za bardzo dobry krok ze strony Legii.  Długofalowa perspektywa budowania i rozwoju zespołu Legii Warszawa walczącej o najwyższe cele zachęciła mnie do gry w barwach stołecznego klubu. Podsumowując mam nadzieję, że będziemy razem tworzyć historię pełną sportowych sukcesów.