Od nowego sezonu o odpowiednie bezpieczeństwo naszych spotkań zadba TS Patrol. Cieszymy się, że do grona naszych Partnerów dołącza firma, którą cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług, a jej główną dewizą jest wartość, którą stanowią ludzie. Wspólnie rozpoczynamy nowy sezon na ekstraklasowych parkietach, bo #LegiaToLegia #LegiaToLudzie.

TS Patrol jest firmą koncesjonowaną działającą na terenie całego kraju. Od początku powstania, największą wartość „TS Patrol” stanowią ludzie. Postawiliśmy na najwyższą jakość świadczonych usług oraz zatrudnienie odpowiedniej kadry, dopasowując jej umiejętności do wymagań naszych klientów. Kadra odpowiedzialna za organizację ochrony, nadzór i kontrolę nad naszymi pracownikami, posiada wieloletnie doświadczenie w branży ochrony i bezpieczeństwa na różnych szczeblach, posiadającą min kwalifikacje POF, uprawnienia Kierowników ds. bezpieczeństwa, przeszkolenia, ratowania życia, p/poż, delegatów meczowych i wiele innych. Pozwala to na profesjonalne przygotowywanie planów ochrony i realizację zadań z nich wynikających.

Priorytetem w naszej działalności jest sprostanie wymaganiom każdego klienta, gdzie zapewnienie mu należytego poziomu bezpieczeństwa, jest realizowane przez profesjonalny i kompleksowy serwis doświadczonych fachowców. W naszej ofercie jesteśmy nastawieni na zindywidualizowane oczekiwania i w zależności od potrzeb Kontrahenta, staramy się zaproponować mu najbardziej optymalny wariant usług oferowanych przez nasza firmę.

Więcej informacji na temat usług naszego Partnera znajdziecie na stronie www.tspatrol.pl