Dziś mija rok. Rok ciężkiej pracy, wielkich emocji, litrów wylanego potu, długich rozmów i niełatwych decyzji. Był to przede wszystkim, czas pełen satysfakcji z tego, co wspólnie tworzymy oraz dumy z reprezentowania ukochanego dla tysięcy kibiców klubu.

Dziś, po 365 dniach, jesteśmy w zupełnie innym miejscu. To już nie są tylko marzenia, aby sekcja powstała, dziś jest konsekwentna praca, aby kolejne marzenia się realizowały, by piąć się coraz wyżej. I choć okoliczności są ostatnio takie, jakie są, Legia Futsal chce się rozwijać.

I wiemy jedno – nigdy nie będzie momentu, w którym uznamy, że jest tak dobrze, by można się było zatrzymać. Nie wszystko w przeciągu tego roku udało się nam zrealizować, ale jeszcze wszystko przed nami i wiemy już, że idziemy w dobrym kierunku.

Dzisiaj są pierwsze urodziny idei, która dała wielkie pole do popisu wielu wspaniałym osobom i firmom.

Bo wielkie idee nie są możliwe do zrealizowania bez tych wszystkich, którzy je wspomagają. Chcemy więc podziękować.

Fantastycznym fanom, którzy wspierali Legię Futsal zarówno w meczach domowych, jak i na wyjazdach. Bez Was nie miałoby to sensu. Zarządowi klubu Legia Warszawa za zaufanie, jakim nas obdarzył, dając możliwość budowy naszej sekcji.

Konkretnym i hojnym sponsorom futsalowej Legii, firmom Fracht FWO Polska, Eurokar– którzy swoim wsparciem pozwolili nam na realizowanie naszych planów i marzeń. Bez Was nie moglibyśmy marzyć o kolejnych etapach do zdobycia.

Wytrwałym i nieszczędzącym wysiłku partnerom naszej sekcji Fortuna-zakłady bukmacherskie, Osir Włochy

Naszym parterom technicznym HMtrans.pl, Jacek Wójcikowski Fotografia, Przystanek Koło, Kręgielnia TB Bowling&Bilard Club, SEPI, PEPEK-SPORT GARWOLIN,RBD REKLAMA, Wojtech – grafika którzy wkładali w sekcje wiele serca, by wszystko zawsze było zrealizowane.

Firmom, które nam zaufały i wspierały poprzez Klub 100

Bez Was nie wyglądałoby to tak dobrze.

Naszemu doktorowi Bartoszowi Wasilczyk który nie narzekał na brak pracy przy naszych zawodnikach. Wielu przyjaciołom sekcji, którzy wierzyli od samego początku w to, co robimy.

Jesteśmy Legia Warszawa Futsal.!
Jesteśmy w drodze ku wymarzonym celom.
Jesteśmy jednością wielu myśli.
DZIĘKUJEMY

Legia to Legia.