Za nami ostatni sparing z przedstawicielem 1. Polskiej Ligi Futsalu tuż przed startem nowego sezonu. Naszym sparingpartnerem była drużyna lidera 1. Polskiej Ligi Futsalu – AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów Futsal.

Spotkanie było prowadzone w szybkim tempie, a obie drużyny stwarzały sobie sporo sytuacji bramkowych. Naszej drużynie często dopisywało szczęście, zarówno w ataku jak i obronie.

W pierwszej części lepiej prezentowała się drużyna gości z Wilanowa, w drugiej odsłonie przejęliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji bramkowych, które udało się zamienić na gole. Sparing finalnie kończy się naszą wygraną 5-2.

Kolejna wygrana w sparingu cieszy, ale ten mecz pokazał nam, że pewne rzeczy w naszej grze są jeszcze do poprawy. Do sezonu zostało już nie dużo czasu, ale jesteśmy spokojni. Do startu rozgrywek zdążymy wyeliminować mankamenty i poprawimy to co jeszcze nie funkcjonuje odpowiednio. Natomiast drużynie UW AZS dziękujemy za sparing i życzymy powodzenia w walce o awans do Futsal Ekstraklasy.