POLARGOS polski producent ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych o międzynarodowym zasięgu Sponsorem Strategicznym naszej sekcji w sezonie 2021/2022 oraz 2022/2023.

Dziękujemy przede wszystkim za zaufanie i możliwość dalszej współpracy w sezonie 𝟐𝟎𝟐𝟏/𝟐𝟎𝟐𝟐 oraz 𝟐𝟎𝟐𝟐/𝟐𝟎𝟐𝟑. Cieszymy się, że założenia, które przyjęliśmy na początku działań, przyniosły wymierne efekty w postaci awansu naszego zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej i będą mocnym fundamentem do dalszego rozwoju oraz wspólnej walki w nadchodzącym sezonie rozgrywek Futsal Ekstraklasa. Więcej informacji na temat oferty naszego Partnera Polargos znajdziecie na profilu Sklep z ogrodzeniami.

Firma Polargos oferuje ogrodzenia klasyczne, nowoczesne, panelowe, siatki ogrodzeniowe oraz akcesoria do ogrodzeń. W bogatej ofercie naszego sponsora znajdują się także sterowane za pomocą urządzeń mobilnych automatyczne bramy Intelligate, automatyka do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych oraz automatyka do bram garażowych. Więcej informacji na temat oferty naszego Partnera Polargos znajdziecie na profilu Sklep z ogrodzeniami oraz stronie internetowej www.sklepzogrodzeniami.pl