Nowym graczem naszego klubu jest Michał Madej, który dotychczas grał w II-ligowym AZS-ie SGGW Warszawa. W barwach Legii będzie występował z numerem 99.
W meczu 5. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała 2-2 na wyjeździe z zespołem AZS UŚ Katowice. Legioniści objęli prowadzenie już w drugiej minucie za sprawą Adama Grzyba i taki rezultat utrzymał się do przerwy.