Szybkość. Nieszablonowość. Przyszłość. Rozwój. Cztery cechy mówiące wiele, a jednocześnie łączące naszą sekcję z Metrem Warszawskim, które dziś możemy oficjalnie przedstawić jako naszego nowego Partnera. Każdy z nas stawia na ciągły rozwój i nie zadowala nas minimalizm. My pracujemy codziennie na treningach, aby być szybszym i lepszym od naszych rywali. Nasz Partner z kolei nie ustaje w staraniach, aby mieszkańcy Stolicy codziennie mogli docierać do celu w ekspresowym czasie i komfortowych warunkach.

Podstawowym profilem działalności Metra Warszawskiego jest świadczenie usług przewozowych na terenie Warszawy, które zapewniają szybki i wygodny transport dla mieszkańców Stolicy. Metro Warszawskie od 1995 roku realizuje przewozy pasażerskie koleją podziemną w Warszawie, jak również zastępstwo inwestycyjne oraz nadzór nad pracami budowlanymi przy rozbudowie sieci stołecznego metra. 

Rocznie wykonuje setki milionów przejazdów, dzięki którym warszawiacy, ale nie tylko, mogą w szybkim czasie dojechać do swoich miejsc pracy, placówek kulturalnych i miejsc spotkań. Spółka korzysta
z udostępnionej przez miasto Stołeczne Warszawa infrastruktury metra – tuneli oraz stacji i odpowiada za ich utrzymanie.

Dzięki bezproblemowemu dostępowi do linii metra, zawodnicy, trenerzy oraz kibice Legii Futsal mogą bez przeszkód dotrzeć na domowe mecze naszego klubu. Razem budujemy warszawski futsal!