Selekcjoner Błażej Korczyński ogłosił listę powołanych zawodników na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w Chorwacji zmierzą się dwukrotnie z reprezentacją Finlandii oraz raz z reprezentacją Grenlandii. Wśród powołanych znalazł się zawodnik naszego klubu – 26-letni Mateusz Olczak, który zasilił nasze szeregi przechodząc z drużyny Gatta Zduńska Wola.

“Wiem, że w Legii mogę dalej się rozwijać, a zarazem dać klubowi swoje doświadczenie zdobyte w Futsal ekstraklasie … Przychodzę do Legii, by wspólnie osiągać wyznaczone cele … Zrobię wszystko, żeby przekonać do swojej osoby kibiców, zarząd i wszystkich, którzy będą na mnie liczyć. Życzyłbym sobie i jak i Legii, żeby nasza współpraca układała się wzorowo i trwała jak najdłużej.” – mówił zawodnik w styczniowym wywiadzie

Cieszymy się, że słowa udało się przełożyć na parkietowe wyniki, które zostały zauważone przez selekcjonera reprezentacji narodowej. Wśród powołanych znaleźli się również:

Łukasz Błaszczyk (Red Dragons Pniewy), Krzysztof Elsner (Dreman Futsal Opole Komprachcice), Patryk Hoły (Red Dragons Pniewy), Jakub Kąkol (GI Małolepszy Futsal Leszno), Michał Klaus (AZS UW Darkomp Wilanów), Tomasz Kriezel (KS Constract Lubawa), Michał Kubik (Rekord Bielsko-Biała), Sebastian Leszczak (Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Lutecki (Dreman Futsal Opole Komprachcice), Mateusz Madziąg (KS Constract Lubawa), Mateusz Mrowiec (Piast Gliwice), Bartłomiej Nawrat (Rekord Bielsko-Biała), Dominik Solecki (GI Małolepszy Futsal Leszno).