W dniach 5-6 czerwca, futsalowa Legia organizuje Legia Futsal Cup – zawody o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W rywalizacji weźmie udział sześć zespołów, w tym trzy drużyny występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zawody zostaną rozegrane w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie. 

Oprócz Legii Warszawa, w turnieju zagrają Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów, Podkowa Teqball Club, Widzew Łódź oraz WKS Śląsk Wrocław. 

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach. W jednej zagrają Legia, AZS UW Wilanów i Śląsk, w drugiej Orzeł Laskowice, Podkowa i Widzew. W fazie grupowej, która rozgrywana będzie w sobotę, rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym. 6 czerwca zawody rozpoczną się od spotkania o piąte miejsce, w którym trzeci zespół grupy A zmierzy się z trzecią drużyną grupy B. W półfinałach zagrają: 1A-2B oraz 2A-1B, a następnie rozegrane zostaną mecze o trzecie miejsce i finał. Finał Legia Futsal Cup rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem profilu na FB oraz kanały YouTube sekcji  

Partner strategiczny turnieju

www.sklepzogrodzeniami.pl


Partnerem turnieju

www.lotto.pl


Współorganizator:

www.osirwlochy.waw.plTerminarz:

5 czerwca (sobota):
11:00 Legia Warszawa – AZS UW Wilanów
12:30 Podkowa Teqball – Widzew Łódź
14:00 Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
15:30 Orzeł Futsal – Podkowa Teqball
17:00 AZS UW Wilanów – Śląsk Wrocław
18:30 Widzew Łódź – Orzeł Futsal

6 czerwca (niedziela):
10:00 Mecz o 5. miejsce
11:30 Pierwszy półfinał 1A – 2 B
13:00 Drugi półfinał 2A – 1B
14:30 Mecz o 3. miejsce
16:00 Finał