Przerwa dla naszego klubu pomiędzy rundami, to czas wytężonej pracy na boisku podczas treningów, ale także w gabinetach.

W ciągu tygodnia dołączyło do nas trzech zawodników, którzy wzmocnią kadrę naszego zespołu i pozwolą na większe pole manewru naszemu trenerowi.

Olaf Wójtowicz to pierwszy z nowych nabytków. Olaf to młody 19-letni zawodnik, który trenuje z nami już kilka tygodni i zaangażowaniem na treningach oraz swoimi umiejętnościami udowodnił, że może być wzmocnieniem naszego zespołu. Wiele nauki jeszcze przed nim, ale już widać, że ma zadatki na świetnego zawodnika.

Kolejnym wzmocnieniem jest Sebastian Papiernik, którego pozyskaliśmy z ekipy Zdrowia Garwolin. Sebastian to urodzony atakujący, który rozegrał już prawie 200 spotkań i nadal jest głodny gry. Na pewno pomoże nam w walce o awans do 1. ligi.

Trzecim a zarazem ostatnim wzmocnieniem jest Michał Zalewski, który ostatnio także reprezentował drużynę Zdrowia Garwolin. Michał to lis pola karnego, wie jak strzelać bramki i liczymy, że poprawi swoje statystyki w naszych barwach.

Jeszcze raz witamy i życzymy powodzenia! Pamiętajcie… #LegiaToLegia !