Jest nam niezmiernie milo poinformować o dalszej kontynuacji współpracy z naszym wieloletnim Partnerem, firmą Fracht FWO Polska. To dla nas ogromne wyróżnienie, kiedy wśród współpracujących z nami firm posiadamy Partnera, który związany jest z naszą sekcją od początku jej powstania.

Dzięki okazanemu zaufaniu, ogromnemu wsparciu oraz wspólnej wizji udało nam się dojść do miejsca, którym jest futsalowa elita. Cieszymy się, że tak długofalowa współpraca przynosi wymierne efekty i daje nadzieję na kolejne sukcesy sportowe. W obecnym sezonie 2022/2023 firma Fracht FWO Polska obejmuje tytuł Sponsora Głównego naszej sekcji.


Fracht FWO, specjalizująca się w transporcie i logistyce jest częścią szwajcarskiej Grupy Fracht i działa na polskim rynku od 2006 r. Siedziba główna firmy od momentu powstania mieści się w Warszawie. Firma posiada również cztery prężnie rozwijające się oddziały w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu oraz Szczecinie.

Jako operator logistyczny dla przemysłu oferuje pełen wachlarz usług, od krajowych i europejskich transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych. Pełna oferta usług dostępna jest pod adresem www.frachtfwo.pl