Mamy przyjemność ogłosić, że od dłuższego czasu współpracujemy z warszawską restauracją Gruby Josek – klawe miejsce dla ferajny. Przy okazji meczów wyjazdowych otrzymujemy od nich pełnowartościowe posiłki, dzięki którym mamy moc walczyć o komplet punktów. Skomplikowana logistyka meczowa jest o wiele łatwiejsza przy takim wsparciu.

Lubimy otaczać się ludźmi i firmami, którzy w DNA mają Legię i miłość do Warszawy! Dziękujemy! Bądźcie z nami w najbliższych meczach i przy okazji wpadnijcie w odwiedziny do Gruby Josek – klawe miejsce dla ferajny ‼️ Pełna oferta naszego Partnera dostępna na stronie www.grubyjosek.pl.

Gruby Josek to miejsce stworzone z miłości do syreniego grodu i jego tradycji. Nasze dania i wnętrza, przepełniają wspomnienia i tęsknota, ale także wyjątkowy charakter i jakość, które cechują warszawę i warszawiaków od pokoleń, dlatego też są fundamentem naszych działań! Podczas wizyty u Joska, nasi goście mogą poczuć się jak na starej warsiaskiej ulycy, i skosztować wyjątkowego klymatu miasta!