#GotowiDoPomocy – to nowa akcja zorganizowana przez KP Legia Warszawa. Gorąco zachęcamy do udziału w tej akcji pomocowej dla seniorów.

Podczas videokonferencji prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, ogłosił, że klub chce pomóc tysiącom potrzebujących osób. – Zdecydowaliśmy, że nie możemy zostać bezczynni. Musimy działać. Zawsze czuliśmy się integralną częścią Warszawy i czujemy z tego powodu odpowiedzialność – powiedział ogłaszając akcję #GOTOWIDOPOMOCY prezes Dariusz Mioduski.

Prezes Legii Warszawa zapowiedział także bardzo duże zmiany dotyczące struktury organizacyjnej całego klubu, które będą obowiązywać przez cały okres pandemii. Zapowiedział on konkretne cele i liczby – Cała Legia, z wyłączeniem działu sportu, zamieni się w organizację pomocy społecznej. gotowi do sfinansowania i dostarczenia ponad 10 000 posiłków dla seniorów – stwierdził. Zmiany dotkną również mediów klubowych. – Zamieniamy nasze media w centrum informacji o pomocy. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Chcemy zbudować jak największy wolontariat – apelował prezes Mioduski. 

Wiadomo nie od dziś, że Cała Legia zawsze Razem, dlatego pamiętajmy o najstarszych członkach rodzin i bliskich, którzy w tym czasie potrzebują pomocy.

Co zrobić, aby zostać wolontariuszem?
https://legia.com/gotowidopomocy-zostan-wolontariuszem…/8878
TYLKO RAZEM ZWYCIĘŻYMY ?

#LegiaToLegia