W meczu 18. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Widzewem Łódź 2-1, zdobywając bardzo cenne 3 punkty. Warto dodać, że po raz ostatni legioniści wygrali 10 grudnia. Do przerwy było 0-0.
Jeszcze przed startem sezonu porozmawialiśmy z naszym nowym trenerem Jussim Nystömem. Jak szkoleniowiec ocenia okres przygotowawczy, czego możemy spodziewać się w trakcie sezonu i jakie miejsca podobają mu się najbardziej w Warszawie? Zapraszamy!