Za nami spotkanie ligowe z drużyną Rokoli. Było to już drugie spotkanie między naszymi drużynami w przeciągu 3 dni. Pierwsze rozegraliśmy w ramach turnieju finałowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckim i które wysoko wygraliśmy.

Przed wczorajszym spotkaniem mieliśmy dwa cele: wygrać oraz przetrenować nowy schemat gry. Przez zdecydowaną większość gry we wczorajszym spotkaniu staraliśmy się grać nowym ustawieniem. Raz wychodziło lepiej raz gorzej, ale konsekwentnie próbowaliśmy realizować nasze założenie taktyczne. Wczorajszy mecz pokazał nam, że jeszcze trochę pracy przed nami, aby te ustawienie, które testowaliśmy w trakcie meczu, przynosiło zakładane efekty w przyszłości. Cel nr 1 na wczorajszy dzień zrealizowaliśmy. Wygrywamy z Rokolą Otwock Wielki 14-1.

Bardzo dziękujemy kibicom Legii z Otwocka i okolic za bardzo głośny i nieustany doping. To dla Was gramy i dziękujemy, że jesteście z nami.

Skład Legia Warszawa Futsal:
Bramkarze: Tomasz Warszawski nr 16, Mateusz Łysik nr 95
Zawodnicy z pola: Mariusz Milewski nr 81 (kpt) Krzysztof Jarosz nr 14 Dominik Skorża nr 4, Bartłomiej Świniarski nr 11, Tomasz Doliński nr 6, Kamil Wąchocki nr 22, Paweł Juchniewicz nr 5 Mateusz Gliński nr 8.

Bramki dla Legii strzelali:
Bartłomiej Świniarski ⚽️⚽️⚽️⚽️
Mateusz Gliński ⚽️⚽️⚽️
Dominik Skorża ⚽️⚽️
Tomasz Doliński ⚽️⚽️
Mariusz Milewski ⚽️
Kamil Wąchocki ⚽️
Krzystof Jarosz ⚽️

Legia To Ludzie, Legia To Legia! Dziękujemy, że byliście z nami! Bądźcie z nami i budujmy razem Legię Warszawę Futsal.