W niedzielne popołudnie zawitaliśmy do Celestynowa, gdzie swoje spotkania rozgrywa RKS Bór Regut. Mecz ten był naszym ostatnim z serii maratonu ligowego w tyn tygodniu, gdzie w przeciągu 7 dni rozegraliśmy aż 4 spotkania. Założenie na to spotkanie było jak zwykle jedno – wygrać.

Spotkanie rozpoczyna się od naszych ataków, ale to gospodarze jako pierwsi wychodzą na prowadzenie, bo ładnej akcji całej drużyny. Bardzo szybko nasza drużyna przejmuję kontrole nad spotkaniem i do przerwy strzelamy 5 bramek w tym bardzo ładną bramkę strzela nasz bramkarz Mateusz Łysik. Po przerwie przebieg spotkania nie ulega zmianie. W pełni kontrolujemy jego przebieg, strzelając kolejne bramki, które ostatecznie dały nam zwycięstwo 14 – 1.


W tym tygodniu wracamy do normalnego cyklu treningowego i przygotowujemy się do spotkania z mocną drużyna Zdrowia Garwolin. Remis w tym spotkaniu zapewni nam zwycięstwo w lidze, ale Legia to Legia więc będziemy grać o wygraną.

Bramki dla Legii Warszawa strzelali:
Tomasz Doliński ⚽️⚽️
Olaf Wójtowicz ⚽️⚽️
Mateusz Gliński ⚽️
Mateusz Łysik (bramkarz) ⚽️
Michał Zalewski ⚽️
Adam Grzyb ⚽️
Paweł Tarnowski ⚽️⚽️
Krzysztof Jarosz ⚽️⚽️⚽️
Łukasz Krupnik ⚽️

W spotkaniu z RKS Bór Regut zagraliśmy w składzie:
Bramkarze: Mateusz Łysik nr 95, Adam Świątkowski nr 88.

Zawodnicy z pola: Paweł Tarnowski nr 9, Krzysztof Jarosz nr 14, Adam Grzyb nr 19, Paweł Juchniewicz nr 5, Michał Zalewski nr 21, Olaf Wójtowicz nr 99, Łukasz Krupnik nr 7. Tomasz Doliński nr 6, Mateusz Gliński nr 8.
Trener: Paweł Juchniewicz

eFortuna.pl Fracht FWO Polska Eurokar
#LegiaToLegia