10.11.2019r – dzień, którego nie mogliśmy się doczekać. Dzień, który dla wielu z nas był spełnieniem marzeń… i po pierwszym spotkaniu to marzenie się spełniło!

Ciężko pracowaliśmy, żeby dobrze zaprezentować się przed warszawską publicznością w naszym oficjalnym pierwszym spotkaniu. Czuliśmy się mocni, ale nie zamierzaliśmy lekceważyć przeciwnika i przystąpiliśmy do spotkania bardzo skoncentrowani. Pełna koncentracja i chęć wygranej była widoczna również u naszych gości Podkowa Teqball Club.

Spotkanie zaczęło się od wysokiego pressingu z naszej strony. Od początku meczu stwarzamy sobie sytuacje bramkowe, a pierwszą historyczną bramkę dla Legii Warszawa Futsal strzela nasz najbardziej doświadczony zawodnik Mariusz Milewski. Spotkanie przez większość czasu przebiegało pod naszą kontrolą, ale trzeba przyznać, że drużyna Podkowa Teqball Club ma potencjał, aby w tej lidze być jedną z czołowych drużyn.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy również dzięki kibicom. W naszym domu – Halo Osir Włochy zjawiło się bardzo dużo kibiców, którzy nas wspierali i fantastycznie dopingowali – To dla Was gramy!

Legia To Ludzie, Legia To Legia! Dziękujemy, że byliście z nami! Bądźcie z nami i budujmy razem Legię Warszawę Futsal.