W 9 kolejce ligowej podejmowaliśmy w naszym domu Osir Włochy drużynę Rokola Otwock Wielki. Założenie na ten mecz było jedno: wygrać bez kontuzji.

Niestety od jakiegoś czasu borykamy się z kontuzjami i od kilku spotkań nie możemy wystąpić w najsilniejszym naszym składzie. Tym bardziej cieszy, że do bramki we wczorajszym meczu wrócił po dłuższej kontuzji nasz bramkarz Mateusz Łysik. Spotkanie z Rokolą zaczyna się od naszych ataków, które szybko przynoszą nam zdobycz bramkową. Przez zdecydowany okres pierwszej połowy prowadzimy grę, stwarzając sobie dużo ładnych akcji do strzelenia kolejnych bramek. Na przerwę schodzimy, prowadząc 8 – 0
Druga połowa zaczyna się od odważniejszych ataków drużyny gości, ale to naszej drużynie udaje się strzelić kolejne trzy bramki. Goście mimo niekorzystnego wynik nie poddają się i mają również swoje sytuacje, po których udaje im się zdobyć bramki. W drugiej połowie w naszej bramce debiutuje bardzo doświadczony Paweł Sobolewski, który w kilku sytuacjach pokazał, że nie zapomniał kunsztu bramkarskiego. W spotkaniu z Rokolą nie ustrzegliśmy się błędów, brakowało nam w kilku momentach koncentracji i cierpliwości w wykończeniu sytuacji bramkowych. Wczorajsze spotkanie było naszym pierwszym z 4 które mamy do rozegrania w ciągu tygodnia. Już jutro o godz. 20 zmierzymy się z robiącą postępy drużyną Podkowa Teqball Club

eFortuna.pl Fracht FWO Polska Eurokar
W spotkaniu z Rokola Otwock Wielki zagraliśmy w składzie:
Bramkarze: Mateusz łysik nr 95 , Paweł Sobolewski nr 18.

Zawodnicy z pola: Mariusz Milewski nr 81 (kpt), Krzysztof Jarosz nr 14, Łukasz Krupnik nr 7, Paweł Tarnowski nr 9, Dominik Skorża nr 4, Adam Grzyb nr 19, Mateusz Gliński nr 8,