Za nami drugie spotkanie w roli gospodarza w naszym domu Osir Włochy i druga nasza wygrana.

Wczorajsze spotkanie zaczęło się dla nas bardzo dobrze, po półtorej minucie gry prowadziliśmy już 2-0. Stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje bramkowe, ale brakowało przysłowiowego postawienia kropki nad i. Z upływem minut drużyna gości poprawiła grę w obronie i do przerwy schodzimy do szatni prowadząc 6-1. Druga połowa ma podobny przebieg do pierwszej. Prowadzimy grę, stwarzamy sobie sytuacje, ale brakuje wykończenia. Mimo to udaje się nam w drugiej połowie strzelić 7 bramek i ostatecznie wygrywamy spotkanie 13-2. Wczorajsze spotkanie było wyjątkowe dla nas z kilku powodów. Przede wszystkim dzięki naszym wiernym kibicom, którzy mimo późnej pory i środka tygodnia licznie przybyli na halę we Włochy (dzielnica m.st. Warszawy). Zawsze możemy na Was liczyć! Bardzo dziękujemy!

Drugim istotnym wydarzeniem jest dołączenie do grona naszych partnerów firmy eFortuna.pl. Wierzymy, że razem zbudujemy silny legijny futsal. Dziękujemy za zaufanie! Trzeci powód, który napawa nas dumą i daje ogromną satysfakcję – w drużynie gości wystąpił wychowanek projektu WIN WIN Warszawa, z którego wywodzi się nasza sekcja. Brawo Olek ? Bardzo dziękujemy drużynie RKS Bór Regut za wczorajszy mecz. Niech futsal na Mazowszu rośnie w siłę. W najbliższy weekend, w związku z turniejem finałowym Pucharu Polski na Mazowszu pauzujemy w lidze. Zapraszamy do wspierania nas podczas tego turnieju, który zostanie rozegrany w Hala Górzno nie daleko Garwolina.

Skład Legia Warszawa Futsal:
Bramkarze: Tomasz Warszawski nr 16 Adam Świątkowski nr 88 Zawodnicy z pola: Mariusz Milewski nr 81 (kpt) Krzysztof Jarosz nr 14 Kamil Hernik nr 7, Paweł Tarnowski nr 9, Dominik Skorża nr 4, Bartłomiej Świniarski nr 11, Tomasz Doliński nr 6, Kamil Wąchocki nr 22, Paweł Juchniewicz nr 5.