Za nami 2-ligowe derby Warszawy. W spotkaniu z Drukarzem Warszawa daliśmy odpocząć kilku zawodnikom, a swoje szanse wejścia do gry dostali zawodnicy wracający po kontuzjach oraz grający rzadziej.

Od początku spotkania nasza drużyna zdecydowanie dominuje, ale brakuje nam wykończenia. Drużyna gości sporadycznie atakuje a w sytuacjach niebezpiecznych dla naszego zespołu bardzo dobrze w naszej bramce broni wracający po kontuzji Mateusz Łysik, Pierwsza połowa kończy się naszą wygraną 3 – 0, ale naszej grze brakuje sporo do ideału. W przerwie w naszej szatni pada kilka mocnych słów i druga wygląda już dużo lepiej, zdecydowanie zaznacza się nasza przewaga nad młodymi zawodnikami Drukarza. Strzelamy kolejne bramki i spotkanie kończymy wysoką wygraną 10 – 0. Było to nasze 3 spotkanie w przeciągu 5 dni i było to widoczne w naszej grze. A już w najbliższą niedzielę kończymy nasz maraton ligowy spotkaniem na wyjeździe z RKS Bór Regut.

Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej w Celestynowie o godz, 17:00.Serdecznie Was zapraszamy..?⚽️

Bramkarze: Mateusz Łysik nr 95, Paweł Sobolewski nr 88

Zawodnicy z pola: Paweł Tarnowski nr 9, Krzysztof Jarosz nr 14, Adam Grzyb nr 19, Mariusz Milewski (k) nr 81 , Dominik Skorża nr 4, Paweł Juchniewicz nr 5, Michał Zalewski nr 21, Olaf Wójtowicz nr 99
trener: Paweł Juchniewicz