Za nami nasz pierwszy mecz wyjazdowy, a zarazem pierwsze spotkanie derbowe w tym sezonie II Ligi Futsalu MZPN. Naszym przeciwnikiem była drużyna AZS AWF Warszawa Piłka Nożna & Futsal Mężczyzn.

Do spotkania podchodzimy z nastawieniem na zwycięstwo oraz założeniem przetestowania kilku schematów taktycznych. Od początku spotkania jesteśmy drużyną przeważającą. Stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie, ale w bramce gospodarzy bardzo dobrze sprawuje się Dawid Wasażnik. Po 8 minutach gry udaje się, nasz zawodnik – Adam Grzyb pokonuje bramkarza AZS AWF. Gospodarze są nastawieni na kontrataki i właśnie jeden z takich kontrataków z 10 minuty doprowadza do jedno bramkowego remisu.

Do końca pierwszej połowy prowadzimy grę, stwarzamy dużo sytuacji bramkowych i udaje nam się pokonać bramkarza AZS AWF jeszcze pięciokrotnie. Schodzimy do szatni prowadząc 6-1.
Druga połowa przebiega podobnie do pierwszej. Stwarzamy w niej dużo składnych akcji, prowadzimy grę. Popełniamy również błędy, po których AWF ma swoje okazje strzeleckie, ale zarówno Tomek Warszawski jak i Adam Świątkowski bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków bramkarskich. W tej części meczu udaje nam się zdobyć 7 bramek tracąc tylko jedną. Mimo pierwszych minut bezbramkowych,w spotkaniu padło dużo bramek, a to kibice lubią najbardziej ?.

Co do kibiców, chcielibyśmy im bardzo podziękować, że mimo transmisji w tv meczu Legia Warszawa piłkarskiej z Pogonią w Szczecinie w tym samym czasie co nasze spotkanie, postanowili być z nami i nas wspierać. To dla Was ta wygrana. Dziękujemy???

Drużynie AZS AWF Warszawa Piłka Nożna & Futsal Mężczyzn dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych meczach ligowych. Jesteśmy przekonani, że przy konsekwencji w treningach i pod okiem takiego fachowca jak Pan Zbigniew Tyc drużyna będzie się rozwijać.

Niech futsal na Mazowszu rośnie w siłę ?⚽️?

W spotkaniu z AZS AWF WARSZAWA zagraliśmy w składzie:
Bramkarze: Tomasz Warszawski nr 16, Adam Świątkowski nr 88.

Zawodnicy z pola: Paweł Juchniewicz nr 5 (grający trener), Mariusz Milewski nr 81 (kapitan), Dominik Skorża nr 4, Mateusz Gliński nr 8, Łukasz Krupnik nr 7, Paweł Tarnowski nr 9, Bartłomiej Świniarski nr 11, Krzysztof Jarosz nr 14, Adam Grzyb nr 19